Hakkımızda

image
image
İnnovix Global

Vizyon

Tüm müşterilerimize ve sektör paydaşlarına ulaştırma görevini başarıyla yerine getiren, ulusal ve uluslararası değerlendirmelerde uzmanlığını kanıtlamış, tanınan ve referans gösterilen bir mühendislik firması olmak.

image

Hakkımızda

İnnovix uluslararası pazarda alanındaki uzmanlıklarını Proje, Satış ve Servis çalışmalarındaki tecrübeleri ile harmanladığı; Gıda, İlaç, Kimya, Kozmetik başta olmak üzere bir çok sektöre hizmet vermeyi amaçlayan bir global firmadır.


Değerlerimiz;
  • Çevreye ve insana duyarlı olmak,
  • Farklı fikirlere saygı göstermek,
  • Tüm şartlarda dürüst ve şeffaf olmak,
  • Müşterileriyle güven esaslı ilişkiler kurmak,
  • Her zaman kolektif ve çözüm odaklı çalışmak,
  • Sürekli araştıran, öğrenen ve öğreten örnek ekip olmak.
İnnovix Global

Misyon

Temel bilimlere ve ileri teknolojilere hakim, araştırma, geliştirme ve tasarım yetenekleri gelişmiş, sosyal ilişkiler ve iletişimde güçlü, ülkesine ve insanlığa yararlı, toplumsal değerlere duyarlı, etkin ve düzenli çalışan, mesleğinde gelişmeleri takip eden, modern gereçleri kullanabilen, verimlilik ve kalite üzerine çalışan, katılımcı, dinamik bir ekip olmak bu tanıma uygun yeni ekip arkadaşları yetiştirmek ve onları endüstriye kazandırmak.

image
  • Ayrıca müşterilerinin; rekabetçi piyasa şartlarında öne çıkmasını sağlamak için onlara uluslararası niteliklerde, teknolojik, teknik ve mali yönden saydam, hesap verilebilir hizmet ve çözümler sunmak.
01

Ürün Satış Danışmanlığı

02

Tedarik Danışmanlığı

03

Proje Danışmanlığı

04

Uygulama Hizmeti

image

Çözüm Ortaklarımız

Dünya lideri teknoloji şirketleriyle birlikte çalışarak müşterilerimizin iş süreçlerini gelişen teknolojilerle destekliyor, onlara en iyi çözümleri sunarak her alanda değer yaratmaya devam ediyoruz.

image
image
image
image
image
image
image
image
İnnovix Global

Sizinle çalışmaktan memnuniyet duyarız!

image